עד כמה כדאי לנו לרקוד? כלכלת האושר של פעילות גופנית ותרבותית | מהות החיים

אומרים שכסף לא קונה אושר, אבל על פי מחקר שנערך בבריטניה הוא בהחלט יכול להיות אומדן למידת האושר. כשאנשי אקדמיה מנסים לבחון אושר, הם נתקלים בפער מובנה בין היותו רגש או תחושה ובין כלי המדידה המדעיים שמנסים לכמת כל תופעה. האושר שלנו הוא ללא ספק נושא שראוי לחקור אותו, ולכן חוקרים ...

המפגש בין שיטת 'ניה' וטיפול בתנועה: אזורי דמיון, שוני והשלמה | מירב יונס

מחקר זה עוסק בבחינת נקודות המפגש בין שיטת 'ניה' לבין תחום הטיפול בתנועה ובמחול.
ניה הינה שיטת אימון וסגנון חיים המושתתת על 3 עולמות תוכן: אומנויות המחול, אומנויות הלחימה ואומנויות המודעות הגופנית והריפוי; המאפשרת חוויה הוליסטית המתבטאת בכל המימדים: גופני-רגשי- מנטלי-רוחני.

כשאנו קמים וזזים קורים דברים נפלאים – מתברר שריקוד מועיל גם למוח |מהות החיים

רבים מאתנו מבלים חלק ניכר מיומם מול מסך המחשב. בעגה המקצועית מכנים זאת "אורח חיים יושבני", לא הביטוי הכי מושך בעולם, ואינטואיטיבית אפשר להבין שזו אינה התנוחה המועדפת על הגוף שלנו, לבטח לא במשך שעות ארוכות. תנועת הנגד לכך תהיה, ובכן, תנועה. כלשהי. מעניין לראות כיצד הטכנולוגיה, שאחראית מצד אחד על היושבניות שלנו ...

Time Magazine | Why Dancing Is the Best Thing You Can Do For Your Body

Dance floors tend to be sweaty places for a reason. All of those shimmies and shakes burn energy like you wouldn’t believe—and come with many other surprising health benefits, too.

When you cut a rug, you can expend more than 300 calories every half-hour, according to a report from the University of Brighton in the UK.

ריפוי

צמיחה

הנאה

תנועה

ריקוד

ניה

WhatsApp

f.png

הישארי מעודכנת

מעטפה.png
טלפון.png

054-7882224

© כל הזכויות שמורות למירב יונס - ריקוד של גוף ונפש 2018