ריפוי

צמיחה

הנאה

תנועה

ריקוד

ניה

חיוניות. מוסיקה. תנועה. שחרור. בריאות.

הנאה. ביטוי. ריקוד גוף. נפש. ריפוי.

אנרגטיות. חיוך. שמחה. מודעות.

הקשבה. צמיחה. דרך חיים.

השיטה מבוססת על אומנויות המחול – בלט, ג'אז ומחול מודרני, אומנויות לחימה – טאי' צ'י, אייקידו וטאקוודנו, ואומנויות המודעות או הריפוי – יוגה, פלדנקרייז ויוגה. מדובר בטכניקה ששואבת השראה ואלמנטים מהעולמות השונים שבמרכזה היסוד החשוב ביותר – הנאה . The Joy of Movement.

זה מה שמוביל את השיעור, וזה הבסיס לפילוסופיית סגנון החיים שמאחורי 'ניה'. הדבר ניכר בחיוכים של הרוקדות (יש פה ושם גברים), בקריאות השמחה והעונג וכמובן בפידבקים שאנחנו, המורות לניה, מקבלות במהלך ואחרי השיעור, בין השיעורים ובכלל.

נעים להכיר! שמי מירב יונס, מדריכת ניה.

 

כילדה צעירה הייתי מאד פעילה בחוגים שונים, אבל כמו הרבה נערות בגיל הזה, מתישהו זנחתי את רוב עיסוקי הפנאי שהיו לי לטובת לימודים והשקעה בהיבט החברתי. בבגרותי, סביב גיל 30, חיפשתי לחזור לעיסוק כלשהו עם הגוף. רציתי לרקוד, השתוקקתי לשיעור עם מוסיקה טובה, אבל בלט, ג'אז, מחול מודרני או כל מה שהיה בנמצא לא התאים לי, לגילי ולצורך שלי שהינו שונה כבוגרת. שנים של חיפוש וניסיונות בכל מיני תחומים לא הובילו לתוצר המיוחל.

 

אני מגיעה מרקע עסקי, בעלת תואר שני במנהל עסקים, עם קריירה ניהולית מפוארת מאחוריי. 'ניה' היתה אבן דרך משמעותית עבורי ושינתה את חיי.

 

נשים שנכנסות לשיעור מגלות מחדש את עצמן, את חדוות התנועה ואת האהבה לגופן. מילים יפות כמו חיוניות, חופש, הנאה, אהבה ושחרור מקבלות ביטוי אמיתי דרך הגוף, הרגש והנשמה.

ריפוי

צמיחה

הנאה

תנועה

ריקוד

ניה

WhatsApp

f.png

הישארי מעודכנת

מעטפה.png
טלפון.png

054-7882224

© כל הזכויות שמורות למירב יונס - ריקוד של גוף ונפש 2018